حساب پرفکت مانی

در این مقاله به شما آموزش افتتاح یک حساب شخصی در پرفکت مانی را آموزش میدهیم. با ما همراه باشید…

  1. به وب سایت رسمی پرفکت مانی به آدرس perfectmoney.is مراجعه کرده و سپس گزینه “Signup” را در منوی بالای صفحه، انتخاب کنید.

۲٫ در مرحله بعدی شما باید اطلاعات خود را در قسمت های مربوطه وارد کرده و سپس نوع حساب خود را انتخاب کنید. شما در این قسمت می توانید هم درخواست حساب Business بدهید و هم درخواست حساب Personal داشته باشید. پس از انتخاب نوع حساب، یک پسورد مطمئن برای حساب خود انتخاب کرده و در نهایت شرایط را پذیرفته و گزینه “Register” را انتخاب کنید.

اطلاعات خود را وارد کنید.

۳ – پس از طی کردن این مرحله، پیامی مطابق تصویر زیر به شما نمایش داده می شود که نشان از موفق بودن عملیات افتتاح حساب پرفکت مانی می دهد. حال باید به آدرس ایمیلی که در قسمت ثبت نام وارد کرده اید مراجعه کرده و ایمیل تاییدیه پرفکت مانی را باز کنید. در این ایمیل، Member ID شما نمایش داده می شود که از آن باید برای ورود به پنل کاربری خود استفاده کنید.

به ایمیل خود مراجعه و ممبر آیدی خود را دریافت کنید.

۴ – حال به وب سایت پرفکت مانی بازگشته و از منوی بالای صفحه، گزینه “Login” را انتخاب کنید.

گزینه لاگین را انتخاب کنید.

۵ – حال در صفحه نشان داده شده، ممبر آیدی و پسورد خود را وارد کرده و سپس گزینه “Authorize” را انتخاب کنید.

اطلاعات خواسته شده را وارد و گزینه مشخص شده را انتخاب کنید.

۶ – پس از وارد کردن صحیح اطلاعات خواسته شده، می توانید به کیف پول پرفکت مانی خود وارد شده و عملیات مالی خود را به سادگی انجام دهید. در این بخش شمات می توانید از امکاناتی که نوع حساب شما ارائه می دهد استفاده کرده و تراکنش های مالی خود را با استفاده از پرفکت مانی انجام دهید.

اکنون وارد حساب و کیف پول پرفکت مانی خود شده اید.

۷ – حسابی که در اینجا ایجاد کرده ایم، یک حساب محدود از نوع پرسونال می باشد که قابلیت های محدودی از جمله توانایی نقل و انتقال پول به سایر حساب های پرفکت مانی را دراد. برای از بین بردن این محدودیت و گسترش دایره فعالیت های خود، باید قبل از هر چیز، حساب خود را تایید یا وریفای نمایید. برای این منظور باید به بخش “Settings” در پروفایل خود مراجعه کرده و گزینه “Verification management” را در قسمت Account Verification انتخاب کنید.

برای برداشتن محدودیت ها باید حساب خود را وریفای کنید.

پس از وارد شدن به بخش وریفیکیشن حساب، باید تصویری از مدارک هویتی خود را برای پرفکت مانی ارسال کنید تا پس از تایید، محدودیت های حساب شما برداشته شده و بتوانید از تمامی امکانات پرفکت مانی استفاده کنید. این مدارک شناسایی شامل کارت هویت مثل پاسپورت یا گواهینامه رانندگی، احراز آدرس مثل قبوض آب و برق به نام خودتان و احراز اصالت شماره تلفن همراهتان می باشد.

در پایان باید عرض کنم که تا اینجای کار یاد گرفتین چه جوری حساب پرفکت مانی رو درست کنید. اما حالا باید یاد بگیرید که چه جوری حسابی رو که درست کردید رو شارژ کنید قدم به قدم با هم میریم جلو:

مرحله ی اول :

در سایت صرافی ریون اکس ثبت نام کنید. (برای مشاهده آموزش ثبت نام در سایت ریون اکس کلیک کنید .)

مرحله ی دوم :

وارد سایت صرافی شوید و سپس روی خرید پرفکت مانی کلیک کنید، حالا پنچره ای جدید براتون باز میشه که بایستی مبلغ مورد نظر خودتون رو به دلار وارد کنید و سپس آدرس حساب پرفکت مانی خودتون رو بزنید که با U بزرگ شروع میشود، سپس به درگاه پرداختی منتقل میشوید که بعد از اتمام فرایند تراکنش همزمان حساب پرفکت مانی شارژ میشود.

دیدگاهتان را بنویسید